Ajánljuk bérbeadás lakás -val 2 szobák on Cluj-napoca, Zóna Grigorescu. Kiadó lakás, Komfort 1 semidecomandat, helyezkedik el emelet 3/4 és 1 konyha, 1 fürdőszoba, 1 erkély.Garzon van finisat.
Vă oferim spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Grogorescu. Apartamentul are o suprafață de 50 mp este semidecomandat, ideal pentru o persoană sau un cuplu în căutarea unui spațiu primitor. Apartamentul este compartimentat astfel: cameră de zi open space cu bucătăria, un dormitoar baie, hol si balcon. Detine si un loc de parcare in fata blocului. Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, vă rugăm să ne contactați.
Teljes részletezés lakások: http://www.weltimobiliare.ro/berles-apartmanok-kolozsvaron-2-szobak-cluj-napoca-grigorescu-id-77894.html